Platforma reklamowo kontaktowa

Na potrzeby agentów stworzyliśmy specjalną platformę, która umożliwia zarówno usprawnienie organizacji pracy, jak i zwiększa możliwość, reklamy swojej działalności. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na witrynie:

www.agentubezpieczeniowy.net

Serwis www.agentubezpieczeniowy.net skupia społeczność agentów ubezpieczeniowych wsystkich działających w Polsce Towarzystw Ubezpieczeniowych. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod wyżej wymienionym adresem.

Zachęcamy agentów do rejestracji, a osoby, które poszukują agenta ubezpieczeniowego ze swojego regionu do znalezienia potrzebnego agenta ubezpieczeniowego mieszkającego niedaleko za pośrednictwem naszej platformy.

Korzyści dla agentów:

Dajemy Państwu dostęp do niemałej rzeszy potencjalnych klientów, szukających wiedzy na temat ubezpieczeń. Otrzymujecie Państwo narzędzie marketingowe, służące do prezentacji swojej wizytówki w ramach naszego portalu, i przy pomocy dodatkowych mechanizmów, udostępnionych na wyżej wymienionym serwisie. Sprawdź, może nasza oferta jest kierowana właśnie do Ciebie!

Korzyści dla klientów

Nie wszystkie wątpliwości da się "od ręki" wyjaśnić przy pomocy wyszukiwarki - niejednokrotnie krótka pomoc drugiego człowieka, objaśniającego w przystępny sposób zapisy prawne umowy będzie bardziej pomocny niż godziny ślęczenia nad wyszukiwarką. Dodatkowo agenci często mają możliwość bardziej elastycznego dopasowania oferty ubezpieczeniowej do Państwa potrzeb - płacicie tylko za to, czego naprawdę potrzebujecie. Agent ubezpieczeniowy może również uświadomić Państwu niebezpieczeństwa o których nie macie pojęcia - często z pozytywnym skutkiem dla klienta. A przede wszystkim: przyjemniej jest chyba zawierać umowę z sąsiadem, zamiast używać bezdusznych komputerów, starających się wepchnąć nasze życia (i niebezpieczeństwa im towarzyszące) w szablon własnych pakietów ubezpieczeniowych.